Outsourcing IT – Cennik

Proponowane formy współpracy:

1. Pomoc doraźna:

Rozliczana na koniec miesiąca lub za pojedyncze usługi wg ilości godzin przepracowanych u klienta.

– pierwsza godzina pracy specjalisty (w zależności od złożoności zadań): 60-75 zł, kolejne 45-55 zł,

– pomoc zdalna (zdalne przejęcie komputera/serwera, jeśli możliwe) – 40 zł/h,

– helpdesk telefoniczny/mailowy (bez ograniczeń w ramach dostępności czasowej specjalisty) – 0 zł,

– dojazd – granice miasta Kalisza – 0 zł, do 25 km – 30 zł, do 50 km – 60 zł, do 100 km – 100 zł *
2. Pakiet godzin roboczych:

Na wybraną ilość godzin w miesiącu. W pakiecie gwarantowany czas reakcji, stała stawka robocza w trakcie trwania umowy, niższy koszt wizyty.

– pakiet Small Business

– pakiet Medium Business

– pakiet Large Business

– pakiet Indywidualny

3. Umowa ryczałtowa z limitem godzin:

Liczba godzin serwisowych ustalana w umowie w skali miesiąca, pełna opieka serwisowa, gwarantowany czas reakcji, stały telefoniczny kontakt z serwisantem. Po wyczerpaniu limitu godzin w jednym miesiącu, dodatkowy czas pracy rozliczany wg wcześniej ustalonych stawek.

4. Umowa ryczałtowa bez limitu godzin:

Brak ograniczeń czasowych przy stałej miesięcznej stawce umowy, pełna opieka serwisowa, gwarantowany czas reakcji, stały telefoniczny kontakt z serwisantem. Warunki umowy negocjowane indywidualnie.

 

Uwaga

Niniejszy cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych i jest publikowany jedynie dla celów informacyjnych. Podane ceny są jedynie sugerowanymi cenami usług informatycznych. Cena transakcyjna może się istotnie różnić od podanej. Cena usługi jest uzależniona od zakresu i stopnia skomplikowania wykonania usługi. Właściwa wycena następuje po zapoznaniu się ze szczegółowymi danymi dotyczącymi usługi przekazanymi przez Klienta. Ceny mogą być modyfikowane w drodze negocjacji.
Podane ceny są cenami netto.

 

* – podane ceny to całkowity koszt dojazdu dla określonej odległości, czyli jeśli firma p. Kowalskiego znajduje się w odległości 23 km od siedziby firmy Letcom, to za dojazd specjalisty p. Kowalski zapłaci tylko 30 zł